OBAVJEŠTENJE ZA UČENIKE IV RAZREDA POVODOM DANA OTVORENIH VRATA

U okviru planiranih aktivnosti kampanje za promociju upisa na Univerzitet u Sarajevu u studijskoj 2019/2020. godini pod sloganom „Budi šta jesi, studiraj šta želiš“, kao i pružanja pomoći svim učenicima, roditeljima i pedagoškim djelatnicima pri profesionalnoj orijentaciji u periodu upisa na visokoškolske ustanove, obavještavamo Vas o terminima održavanja Dana otvorenih vrata fakulteta/akademija Univerziteta u Sarajevu.

Raspored održavanja Dana otvorenih vrata je kako slijedi:

Manifestacija, simbolično nazvana, „Budi student fakulteta/akademije UNSA jedan dan“ pruža jedinstvenu priliku svim zainteresiranim za neposredno upoznavanje sa načinima i kriterijima upisa na željeni fakultet/akademiju. Svi prisutni imat će priliku upoznati se i sa nastavnim osobljem i nastavnim aktivnostima. Jedinstvena prilika budućim brucošima bit će i mogućnost prisustva na oglednim predavanjima i iz tih razloga ne propustite priliku da posjetite fakultete.