Posjeta voditelja projekta E – medica iz Dubrovnika

U petak, 08.03.2019.god. bilo nam je zadovoljstvo u okviru projekta E – medica ugostiti dr. med Lanu Ferizović – Karađole i dr.med Šime Karađole iz Dubrovnika (uzvratna posjeta).

Gosti su zajedno sa direktoricom škole Elvirom Jašarbašić, dr. Ezremom Boškailo, dr. Melisom Livnjak Krdžalić i učenicima naše škole koji su dio projekta „Jedemo (ne) zdravo u školi“ obišli prostorije JU Srednja zubotehnička škola i osjetili atmosferu nastavnih aktivnosti taj dan.

Druženje u večernjim satima nastavilo se u Hotelu Radon Plaza gdje su se gosti upoznali sa ostatkom kolektiva naše škole i zajedno sa nama ispratili kolege u penziju.

Prijateljstvo između Medicinske škole Dubrovnik i Srednje zubotehničke škole se i dalje nastavlja i radujemo se nastavku saradnje i daljem druženju.