Projekat građanin – I mjesto na općinskom takmičenju

Civitas sekcija – „Projekat građanin“ i ove godine postiže brilijantne rezultate. Dana 16.04.2016. godine na općinskom takmičenju učenika srednjih škola sa područja Općine centar članovi naše sekcije osvojili su prvo mjesto.Naši učenici su osvajanjem maksimalnog broja bodova i ubjedljivom pobjedom i ove godine pokazali da su ovom projektu zajedno sa koordinatorom projekta profesorom građanskog obrazovanja demokratije i ljudskih pravana Emirom Poljakom uložili veliki trud i vrijedno radili tokom cijele školske godine kako bi na školskom takmičenju izabrali najbolji projekat. Rezultati su vidljivi, a osvajanjem prvog mjesta na općinskom takmičenju plasirali smo se na kantonalno takmicenje koje će se održati 23.4.2016. godine.