Školski prostor i opremljenost škole u II polugodištu šk.2018/2019.god.

U drugom polugodištu školske 2018/2019.god. školske prostorije su dobile novu dimenziju.
Učenici su uočili novitete u školi i pokazali zadovoljstvo povodom urađenih aktivnosti u periodu kada su učenici bili na raspustu i poslije raspusta.
U prizemlju škole učenici i profesori su na svoj svojstven, kreativan način i stil ukrasili saksiju za cvijeće griznim površinama zuba od gipsa. Dio hodnika u prizemlju ukrašen je dekorativnim plastičnim cvijećem i time je taj dio enterijera postao posebno inspirativan i poznat kao „cvijetni prolaz“.
Na prvom spratu su postavljeni i novi edukativni panoi i urađen je jedan toalet.
U školi postoje još mnogi planovi za uređenje školskog prostora i svaka ideja od učenika je od velikog značaja jer time zajedno stvaramo ugodnu i lijepu atmosferu koja je svima itekako bitna.