„U PLUSU“ FINANSIJSKA EDUKACIJA: NIJE ZA OCJENU NEGO ZA ŽIVOT!

„U PLUSU“

FINANSIJSKA EDUKACIJA: NIJE ZA OCJENU NEGO ZA ŽIVOT!

Prije nego što mladi počnu zarađivati, vrlo je važno da razvijaju vještine odgovornog upravljanja svojim novcem.

08.10.2015. u okviru svoje misije da pruži podršku građanima Bosne i Hercegovine da bolje upravljaju ličnim finansijama, Udruženje građana „U PLUSU“ je učenicima III1 i III2 i učenicima IV2 i IV4 razreda održalo interaktivne prezentacije koje uče mlade osnovnim vještinama odgovornog upravljanja novcem, te kako da planiraju i ostvare svoje finansijske ciljeve. Učenici su aktivno učestvujući na ovim predavanjima naučili kako da spoznaju svoje lične sposobnosti upravljanja novcem, vrijednost rane štednje, te kako da na adekvatan način upravljaju finansijskim proizvodima i zaštite svoje zakonom priznate interese i prava. Prezentacijama je prisustvovala pedagog škole Delila Ramić i razrednica IV2 razreda Dijana Husković.

u plusu2

u plusu1