Učenici u posjeti Katedri za mikrobiologiju, parazitologiju i virusologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu

Učenici II razreda smjera stomatološka sestra-tehničar i učenici IV razreda smjera zubni tehničar su posjetili Katedru za mikrobiologiju, parazitologiju i virusologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu. Ovo je bila jedinstvena prilika da učenici u praktičnom smislu upoznaju sve ono što teorijski uče iz predmeta Mikrobiologija. S obzirom da je ovo novootvoreni laboratorij napravljen prema najmodernijim standardima svjetskih laboratorija posjeta je za učenike bila od izuzetnog edukativnog značaja. Nadamo se da će se i u budućnosti nastaviti ovaj vid saradnje sa Medicinskim fakultetom.
 medicina5 medicina4 medicina3 medicina2 medicina1IMG_4529 IMG_4528 IMG_4525 IMG_4527