Regionalna eTwining radionica: “Recikliram, dakle štedim!”

U ponedjeljak, 25.10.2021. godine učenici pet škola, našli su se na radionici “Recikliram, dakle štedim!”Učenici OŠ “Osman Nakaš” iz Sarajeva, Srednje zubotehničke škole Sarajevo i Srednje ekonomske škole iz Sarajeva, te učenici OŠ “Visoka” i Srednje škole Josip Ban Jelačić iz Hrvatske su se međusobno upoznali i razmijenili mišljenja o tome da li štede i zašto; te treba li dizati kredit i u kojim slučajevima?Radionica je održana u prostorijama Srednje zubotehničke škole Sarajevo uz gostovanje učenika iz Srednje ekonomske škole Sarajevo, a ostali partneri su se priključili on-line putem Zoom aplikacije.Nakon predstavljanja svih prisutnih, učenice naše škole su prezentirale zanimljivu lekciju o reciklaži, a potom su svi zajedno radili kahoot kviz.Ostatak radionice je protekao u druženju učenika, tokom kojeg su od plastičnih čepova pravili natpise posvećene eTwiningu i reciklaži.Sljedeći susret je planiran da se održi u Srednjoj ekonomskoj školiu Sarajevu, te koristimo priliku da pozovemo i ostale partnere da nam se on-line pridruže.Djelić atmosfere možete pogledati na fotografijama.