Sportski uspjesi naših učenika

Naši učenici Nijaz , Emir i Tarik Kunovac su osvojili tri srebrene medalje na Balkanskom prvenstvu u olimpijskom boksu koje se održavalo u Ramnicu Valcea, Rumunija.Nijaz je u borbi za zlato izgubio od reprezentativca Kosova.Tarik, koji je ranije ove godine osvojio bronzanu medalju na juniorskom Balkanskom prvenstvu, je poražen u finalu od iskusnijeg reprezentativca Rumunije . Podijeljenom odlukom sudija,Emir Kunovac je poražen u finalu protiv jačeg i iskusnijeg reprezentativca Rumunije.Braća su na prvenstvu iskazali podršku narodu Palestine.

U periodu od 17. do 19. novembra održano je Balkansko karate prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore. U kategoriji mlađe seniorke do 50kg, naša učenica Adna Rebronja je osvojila s treće mjesto. Ostvarivši tri pobjede nad predstavnicama Rumunije, Srbije i Turske i samo jednim porazom , donijela je bronzanu medalju u našu Bosnu i Hercegovinu.