Ogledni čas iz predmeta Bolesti usta i Biologije

Dana 16.03.2023.god , Pašalić dr Adisa i Darija Kneževic prof , održale su zajednički ogledni čas u odjeljenju IV4 iz predmeta Bolesti usta i Biologije.

Na času su učenici imali priliku da nauče kako se pravi mikroskopski preparat i da identificiraju gljivice i epitelne ćelije iz usne šupljine. Svi učenici su bili podjeljeni u četiri grupe i svaka je uzimala uzorak sa različitih dijelova u usnoj šupljini ,naravno , na času su koristili već stečena znanja iz pomenutih predmeta primjenivši ih kroz grupni laboratorijski rad .Uspješno su izvršili zadani zadatak.Ovo je bio jedan od onih časova kad smo izuzetno ponosni na naše profesore i učenike .Ta silina želje za radom i učenjem , ta simbioza medju nastavnicima i tim mladim ljudima osposobljenim za buduci rad i život , čini svaki naš napor vrijednim i svaki trud nagradjenim njihovim zadovoljstvom poslije dobro uradjenog posla.