Ogledni čas iz latinskog jezika

Profesori u našoj školi su održali ogledne časove , koji su sastavni dio njihovog neprestanog usavršavanja i pronalaženja boljih i inovativnijih pristupa učenicima u cilju sto boljih nastavnih rezultata.

U prvom polugodistu je profesor Latinskog jezika, Malisa Borovčanin, imao ogledni cas sa izvanredno interesantnom temom , Medicina u Antičkom Rimu , u II1 razredu. Nadahnuto i posvećeno profesor je priblizio svima nama prisutnim to davno vrijeme i fascinantne činjenice o razvoju medicinei podatke o najznacajnijim liječnicima koji su tada djelovali.

Ucenici Diyala Kratovac , Džabija Muhamed I Thomas Marko Garland su sa prof. Mališom odrzali inspirativne i nadasve zanimljive prezentacije.U svom radu su koristili pametnu tablu te time osavremenili i učinili zanimljivijom temu ovog casa u kome su aktivno učestvovali učenici I profesori.