Dentalestetika – edukacija za učenike i profesore

“Dentalestetika” u saradnji sa svojim partnerom “Rhein83”-Italy, organizovala je edukaciju za učenike Srednje Zubotehničke škole u Sarajevu. Predavač je bio g. Siniša Križman, koji je učenicima približio metode rada kompanije “Rhein83”. Pored predavanja, učenici su imali i praktični dio gdje su radili sami na već pripremljenim modelima. Modele i materijal za rad obezbijedio je “Rhein83”. Po završetku obuke modeli i materijal su ostali u vlasništvu učenika koje će oni iskoristiti u svom budućem radu. Edukaciji je prisustvovalo 12 učenika četvrtih razreda i nekoliko profesora koji vode praktičnu nastavu. Učenicima i profesorima koji su prisustvovali edukaciji biće uručeni certifikati kompanije “Rhein83”.

[flagallery gid=1]