OBAVIJEST ZA UČENIKE – POČETEAK NOVE ŠKOLSKE GODINE – RASPORED I SATNICA DOLASKA

Obavještavamo učenike da nastava u školskoj 2023./2025. godini, počinje u petak 1. septembra 2023. godine u skladu s nastavnim kalendarom za školsku 2023/24. godinu.

U školu doći u navedenim terminima i kabinetima. U školi ćete boraviti sa svojim razrednikom/razrednicom. Tom prilikom, oni će vas upoznati sa načinom realizacije nastave u narednom periodu, kao i sa vašim dužnostima i obavezama.

Satnica:

I i II RAZRED – 10:00 SATI

III i IV RAZRED – 11:00 SATI

NAPOMENA: Svečani prijem učenika prvih razreda, od strane direktorice, razrednih starješina i pedagoga će se organizovati u amfiteatru škole.

Učenici drugih, trećih i četvrtih razreda u dužni popuniti prijavu za upis (nalazi se u prilogu) i istu isprintati i donijeti u školu.

Želimo vam svima sretan početak nove školske godine!

Uprava škole