UČENICI NAŠE ŠKOLE VRAĆAJU OSMJEH NA LICA PACIJENATA

Učenici naše škole u sklopu nastave ove školske godine su od mjeseca Novembra zajedno sa Guengoer dr. Ercan počeli vraćati osmijeh i samopozdanje na lice pacijentima koji su im se obratili povodom proteza.

Prvu protezu učenici su sa profesorom  predali  16.11.2018..god. pacijentu Š.P, rođen 1967.god.

Učenici naše škole zajedno sa profesorom  03.12.2018.god. napravili su i predali gornju i donju totalnu protezu za pacijenta D.F. , rođen 1956.god. i reakcije na njihov izgled nakon stavljanja proteze zadržati ćemo za sebe, a fotografije možete pogledati u prilogu.

Učenici su poduzeli sve potrebne korake kako bi zubne proteze napravljene u toku nastave prvenstveno savršeno odgovarale i bile prilagođene pacijentima i za pacijente su bile besplatne.

Jedina obaveza pacijenata nakon što su dobili zubnu protezu koja je postala dio njihovog svakodnevnog života je da redovno posjećuju stomatologa kako bi bili sigurni da je njihovo oralno zdravlje u najboljem mogućem stanju.