Takmičenje za učenike srednjih škola pod nazivom: „Sira – životopis Muhammeda, a.s.“

Uprava za obrazovanje i nauku Rijaseta Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini je organizirala Osmo međunarodno nagradno takmičenje za učenike srednjih škola pod nazivom: „Sira – životopis Muhammeda, a.s.“ Takmičenje obuhvata srednje škole u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Srbiji, Austriji i Njemačkoj.Na ovom takmičenju je učešće uzela i JU Srednja zubotehnička škola Sarajevo. Našu Školu su, na takmičenju, predstavljale učenice Merjem Katana i Lamija Zajmović, učenica Merjem se pozicionirala na trećem mjestu, osvojivši novčanu nagradu (stipendiju). Čestitamo našim učenicama učešće i zapažene rezultate na takmičenju, i podržavamo ih u daljem radu i uspjehu.