Uspjesi naše učenice

Naša učenica Adna Rebronja iz III1 postigla je velike sportske uspjehe te prenosimo njenu izjavu po dolasku sa znalajnih takmičenja.

U periodu od 4.11. do 6.11.2022.godine održano je Balkansko prvenstvo u karateu za selekciju kadeti, juniori i U21, koje se održalo u Baru, Crna Gora. Nakon odrađena tri teška meča u kategoriji U21, žene do 50kg osvojila sam zlatnu medalju za Bosnu i Hercegovinu. U prvom kolu sam savladala protivnicu Srbije rezultatom 5:1, u drugom kolu sam savladala predstavnicu Srbije 3:2, te u finalu pobjedom od 6:0 protiv takmičarke iz Rumunije čime osvajam prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu.

U periodu od 26.10. do 31.10.2022.godine održano je XII Svjetsko prvenstvo u karateu za kadetsku, juniorsku U21 reprezentaciju, koje je održano u Konyi/Turska. Od 45 takmičarki iz 45 zemalja, u kategoriji U21 žene do 50kg, nakon odrađena tri meča protiv predstavnica iz Poljske, Maroka i Kazastana, zauzela sam visoko 9.mjesto.