INTERNACIONALNO TAKMIČENJE U MORFOLOŠKO-GNATOLOŠKOM MODELIRANJU ZUBA U VOSKU

Školske 2018/2019.god. (kraj 1. polugodišta) škola je počastvovana pozivom ravnateljice srednje škole Marije Šušteršič iz Ljubljane – Srednja šola za farmacijo, kozmetico in zdravstvo Ljubljana za učešće na Internacionalno takmičenje u morfološko-gnatološkom modeliranju zuba u vosku. Na takmičenje koje se održalo 26.-27.03.2019.god. su se odazvali 3 učenice sa mentorima:

• Učenice: Muhić Nadija, Hebibović Almedina i  Sakić Asja.
  • Boškailo dr. Ezrema,
  • Kacila dr. Samir
  • Ćemo Enisa, nastavnica

Takmičenje je izazvalo veliko interesovanje prvenstveno učenika kojima je takmičenje bilo neprocijenljivo iskustvo i izazov tako da s ponosom možemo reći da smo sretni zbog učešća na Interancionalno takmičenje i  ovakav vid predstavljanja grada Sarajeva, mladosti i znanja. Čestitamo našim učenicima i mentorima na učešću i predstavljanju škole.