POSJETA UČENIKA I PROFESORA  MEDICINSKE ŠKOLE DUBROVNIK U OKVIRU PROJEKTA E – MEDICA

U četvrtak, 28.03.2019.god. učenici Medicinske škole Dubrovnik u pratnji nastavnika, a u okviru studijske posjete Sarajevo – Tuzla posjetili su našu školu.

Tog dana su učenici imali priliku upoznati našu školu, dinamiku rada škole, a posebno izvođenje praktične nastave u školi. Učenici i nastavnici naše škole u okviru E- medica projekta: “Jedemo (ne) zdravo u školi” su se družili taj dan u školi i radili na korekciji projekta i dogovorili nove aktivnosti.

Nastavnica Historije Šejla Vojniković zajedno sa direktoricom škole Elvirom Jašarbašić, dr. Ezremom Boškailo, dr. Melisom Livnjak Krdžalić i učenicima naše škole koji su dio projekta su u subotu, 30.03.2019. zajedno sa gostima iz Dubrovnika obišli znamenitosti našeg grada i družili se u stilu kako to odgovara bosancima – hercegovcima.