Posjeta Zavodu za zdravstvenu zaštitu studenata Univerziteta u Sarajevu

Dana 12.10.2016. godine učenici drugog razreda Memović Nejra i Imamović Alma kao i učenici četvrtog razreda  Ćenanović Dino, Kurtović Anela, Juzbašić Selma i Selek Džejlana u pratnji profesorice praktične nastave Adise Džafo-Mušić posjetili su  Zavod za zdravstvenu zaštitu studenata Univerziteta u Sarajevu. U Zavodu ih je primila i srdačno dočekala glavna sestra Azra Solaković koja ih je upoznala sa organizacijom rada ustanove.

Učenici su se upoznali sa svim službama koje pružaju usluge studentskoj populaciji: ginekologija, oftalmologija, neuropshijiatrija, stomatologija. Domaćini su bili pozitivno iznenađeni znanjem naših učenika i nisu krili zadovoljstvo što su učenici  izabrali Zavod za zdravstvenu zaštitu studenata Univerziteta u Sarajevu za posjetiti.

ad add