Priznanje “eTwinning School Label 2020-2021”.

“Povodom Dana državnosti BiH, 25. novembra, naši su učenici u sklopu etwinng projekta “Domovino, pamti stope” učestvovali na času koji je održan online, preko zoom aplikacije. Gost je bila ambasadorica Bosne i Hercegovine u Švedskoj gospođa Elvira Dilberović . Naši učenici , i to: Timur Jukić, Nađa Bajramović, Muhamed Pustahija, Emina Orić, Ridvan Dizdarević i Lamija Sejdić su vrijedno radili u grupama sa ostalim učenicima iz BiH. A profesorica koja je vodila projekat je naša Elma Jusić.
Inače, naša škola je ponosna dobitnica priznanja “eTwinning School Label 2020-2021”.
Ju Srednja zubotehnička škola je prepoznata kao lider u područjima digitalne prakse, prakse eSigurnosti, inovativnim i kreativnim pristupima pedagogiji, promicanju kontinuiranog profesionalnog razvoja osoblja, promicanju saradničkih praksi učenja sa osobljem i učenicima i učenicama.”