PROMOCIJA UČEŠĆA UČENICE NAŠE ŠKOLE NA TAKMIČENJU “Eko strip”

U periodu od  01.02.2021. godine do 26.02.2021. godine, Udruženje građana “Ruke” u saradnji sa Američkom ambasadom u BiH proveo je projekat Eko izazov “Učinimo svoju zemlju još ljepšom”.
Takmičenje Eko strip je bio namijenjen svim učenicima srednjih škola u Bosni i Hercegovini sa ciljem da se učenici animiraju da istraže opasnosti koje prijete našoj okolini i da na kreativan način u obliku stripa pošalju svoju ekološku poruku.
Na ovom konkursu, našu školu je predstavljala učenica, Sarah Hajrudinovic iz III2. Tema rada je bila: “Eko heroj/ heroina spasava planetu Zemlju”. U ovom projektu je učestvovalo 86 srednjoškolaca iz cijele BiH.
Ovim putem želimo da se zahvalimo učenici, Sarah Hajrudinović, što je na ovom takmičenju dostojanstveno predstavljala našu školu!
Uprava škole